Список форумов CS.Siras.Ru
РегистрацияПоискFAQПользователиГруппыВход
Hej Siras

 
Ответить на тему    Список форумов CS.Siras.Ru » English Forum Предыдущая тема
Следующая тема
Hej Siras
Автор Сообщение
Leader



Зарегистрирован: 14.10.2008
Сообщения: 110
Откуда: Prishtina

Сообщение Hej Siras Ответить с цитатой
Siras i'll wait for ob for 4 weeks and 2 days and when i play 2 days ago why i lost my 10 lvl could u tell me why i lost my lvl and pls dude gave me back my lvl ok bye Embarassed
Чт Ноя 27, 2008 4:27 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
yronex



Зарегистрирован: 03.10.2008
Сообщения: 91

Сообщение Re: Hej Siras Ответить с цитатой
Leader писал(а):
Siras i'll wait for ob for 4 weeks and 2 days and when i play 2 days ago why i lost my 10 lvl could u tell me why i lost my lvl and pls dude gave me back my lvl ok bye Embarassed



leader not duplicate the themes you a bit bothered already
Чт Ноя 27, 2008 5:11 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
[I]nfinity



Зарегистрирован: 27.09.2008
Сообщения: 719
Откуда: Коломна

Сообщение Hej Leader Ответить с цитатой
You lost your level, huh? Well, if you want play on this server, you'll try to catch your 10 again. This is decide of Siras. If you are really cool player that you think, it'll be easy for you. See ya later.
Вс Ноя 30, 2008 3:57 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Leader



Зарегистрирован: 14.10.2008
Сообщения: 110
Откуда: Prishtina

Сообщение ha alexey Ответить с цитатой
man i wish to play again but i dotn have a time i am work now and faculty dont have much a time if i have just some days free i be back my lvl so Drilon or u know me like Leader iam a motherfucker all want to be like me ha see ya alexey have a SEXY TIME YEAH BABY BB [/u]
Пн Дек 01, 2008 7:56 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
TroneX



Зарегистрирован: 18.08.2008
Сообщения: 511

Сообщение Ответить с цитатой
ahaha Leader look in banlist, you have parnament ban(ban forever) ... i can give you a good advice, go and find another server, because you will be always banned here, but your stupid topics freaks me already Evil or Very Mad
Ср Дек 03, 2008 11:01 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
[I]nfinity



Зарегистрирован: 27.09.2008
Сообщения: 719
Откуда: Коломна

Сообщение Ответить с цитатой
Трон Сирас кажись обнулил ему лвл.

_________________
Чт Дек 04, 2008 5:01 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Leader



Зарегистрирован: 14.10.2008
Сообщения: 110
Откуда: Prishtina

Сообщение hej Tronex who ask u Ответить с цитатой
Hej man why u act like bitch and mess with top player noone wanna your opinion of yours i play if i wanna cause u are a kid for me but i have no time u hear that
Чт Дек 04, 2008 5:15 pm Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Показать сообщения:    
Ответить на тему    Список форумов CS.Siras.Ru » English Forum Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти: 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах